KREMA HIDRATANTE 15SPF ME OZON DHE ALOE VERA KUNDËR PLAKJES

Karakteristikat: Me ozon siguron lëkurës lagështi deri në 12 orë. Mbron lëkurën tuaj nga plakja falë ozonit dhe aloe verës, që I përmban. Kompleksi I hidratimit mbron dhe rrit lagështinë në lëkurë. Aloe vera ruan, ushqen dhe mbron lëkurën tuaj nga faktorët e jashtëm deri në 12 orë, duke formuar një shtresë të hollë mbi lëkurën.

Përbërje: Stearat gliceridi (dhe) cetearat-20 dhe alkooli cetearil (dhe) palmitat cetili, alkooli steril cetil, isononanoat etilheksil, malat diisostearil, mpg dimetikon/dimetikon/vinil dimetikon orspolimer, ALOE VERA 200X, vaj ulliri i ozonuar, dimetikon, alantoisë, gomë ksantani, lipoteni, glicerinë, disodium EDTA, ujë, glicerinë, sorbitol, ekstrakt i laminaria digitata, gomë ksantani, tokë diatomaceous, ekstrakt peme i pasiflora inkarnate, fenoksietanol etilheksilglicerinë.

Paralajmërimi: Mbroni produktin nga rrezet e diellit dhe ngrohja dhe ruani në vend të ftohtë. Shmangni kontakt me sytë. Ruani larg nga fëmijët.

Përfitimet: Me ndihmë të acidit kialuronik, krema me ozon për hidratim ruan lëkurën tuaj dhe e mbron nga tharja lidhur me plakjen. Në varësi të shkallës së humbjes së lëkurës, nëse fillohet që të aplikohet ozon dhe 200 x aloe vera, produkti në të vërtetë ndihmon për të rifituar pamjen e re e lëkurës.

Përdorimi:
Rekomandohet krema me ozon për hidratim të aplikohet dy herë në ditë në lëkurë të pastër.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *