GEL I OZONUAR PËR MASAZH OZONE GOLD

Përbërje: Vaj ulliri i ozonuar (90%), vaj llumi, vaj rozmarine, vaj kantarioni, vaj biberi, vaj nafte, vaj i kimit të zi, nane, kamfor, vaj eukalipti, vaj bajame, vaj palisandri, vaj xhenxhefili.

Paralajmërimet:
Mbajeni larg nga drita e diellit dhe ngrohja, ruajeni në një vend të ftohtë. Shmangni kontaktin me sytë, shmangni kontaktin me gojën dhe shmangni kontaktin me lëkurën e irrituar. Ruajeni larg nga fëmijët.

Përdorimi:
Aplikoni dhe bëni masazh dy herë në ditë që geli të depërtojë thellë në lëkurën, nëse ka mundësi pjesa ku është bërë masazhi mbështillni me një foli.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *