3D Масажер за третман на лице со Micro Current технологија

599ден Цена со ДДВ

Масажерот за лице станува се попопуларен кај жените.
Ozone Gold 3D Масажерот за третман на лице не само што има убав изглед, туку и помага да се опуштите поефикасно. Секојдневната употреба на масажерот ќе направи Вашето лице и кожа да изгледаат поздрави и помлади и ќе ја подобри циркулацијата на крвта.

3D Масажер за третман на лице со Micro Current технологија

599ден Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 5 Поени!
Шифра 6952197278011 Категории: ,