Proizvod-test-design

ПОЧЕТНА / КОЗМЕТИКА / НЕГА НА ЛИЦЕ

OZONE GOLD – КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА

★★★★★

2050 ден

цена со ддв

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat….

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat….

Купи сега

Купете го овој производ и добијте 17 Поени!

SKU: 8680885440775
Categories: Козметика, Нега на лице

КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА

Карактеристики:


Формулата на озонирано маслиново масло и Aлое вера делува ефикасно за намалување на брчките. На кожата ѝ дава цврст и еластичен изглед. Оваа моќна формула овозможува дополнителна убавина на кожатa.

Состав:


Aqua, Ozonized Olive Oil, Paraffinum Liquidum, Panthenol, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Heptapeptide-15 Palmitate, Copper Palmitoyl, Heptapeptide-14, Lactic Acid, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glycerin, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dimethicone, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Maltodextrin, Parfum, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA

Предупредувања:


Да се чува подалеку од дофат на деца. Да не се голта. Да не се изложува на директна сончева светлина. Да се чува на ладно и суво место. Да се избегнува контакт со очите. Во случај на несакани ефекти, контакт со очите или голтање на продуктот контактирајте го Вашиот лекар.

Начин на употреба:


Кремата се нанесува со врвовите од прстите пред спиење на чиста кожа.

The overall use of flatsome is very VERY useful. It lacks very few, if any, things! I loved it and have created my first ever website Punsteronline.com! Best yet, flatsome gets free updates that are great! (and the support is amazing as well!:)

Mark Jance / Facebook

This theme is amazing, you can customize EVERYTHING! The theme is a game changer for the Envato Market, cant wait for the future with Flatsome. Soo many good experiences from this, THANKS!

Mark Jance / Facebook

Excellent work. Very good theme, No need support, works perfectly. Congratulations !!
Waiting for version 3.0. Very excited.

MIRORIM
-20%
Original price was: 2.470 ден.Current price is: 1.975 ден. Цена со ДДВ
-20%
Original price was: 2.420 ден.Current price is: 1.936 ден. Цена со ДДВ
-20%

Програма за нега на лице и тело

OZONE GOLD – DANIELA’S SECRET / КРЕМА ЗА РАЦЕ – 75ml

Original price was: 290 ден.Current price is: 232 ден. Цена со ДДВ
-20%

Креми за специфични намени

OZONE GOLD – ECZ CREAM / КРЕМА ПРОТИВ ЕГЗЕМА – 15ml

Original price was: 990 ден.Current price is: 792 ден. Цена со ДДВ
-20%
Original price was: 2.990 ден.Current price is: 2.392 ден. Цена со ДДВ
-20%
Original price was: 2.050 ден.Current price is: 1.640 ден. Цена со ДДВ
-20%
Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.280 ден. Цена со ДДВ
-20%
Original price was: 1.620 ден.Current price is: 1.296 ден. Цена со ДДВ

Најчесто поставувани прашања

За колку време се врши достава?

Доставата за практи платени со дебитна или кредитна картичка се испорачуваат за еден работен ден.

Доставата за пратки кои се плаќаат при испорака е помеѓу 3 и 5 работни дена.

Сите пратки се испорачуваат со ФАЛКОН ЛОГИСТИК.

Колку е безбедно да се плаќа со картичка?

Податоците од Вашата кредитна или дебитна картичка се користат само за процесирање на Вашата трансакција и не ги складираме. По внесување на потребните основни податоци и избирање на “Плати со дебитна или кредитна картичка” Вие сте префрлени на безбеден сервер на cpay.com.mk (УниБанка) каде ги внесувате податоците за картичка и се комплетира трансакцијата.

Дали производите на Ozone gold имаат непосакувани ефекти?

Ozone Gold производите немаат непосакувани ефекти, но секој е различен и доколку забележете некаков непосакуван ефект контактирајте го вашиот лекар или фармацевт.

Колку време смеам да ги користам Ozone Factor капсулите?

Ozone Factor капсулите можат да се земаат не прекинато. Препорачливо е да се користат најмалку два месеци за да се забележат ефектите на капсулите.