Прикажани 26 резултати

OZone gold

O₃ GOLD CLUB

Станете член и собирајте поени!

→ Собирате поени со секоја ваша нарачка.
→ Поените претворете ги во ПОПУСТ на наредната нарачка.
→ Ексклузивни понуди само за нашите членови.
→ Бесплатно членство.

станете член на O₃ GOLD CLUB →

OZone gold

4D Масажер
за обликување на тело со Micro Current технологија

4D масажерот за обликување на телото ја апсорбира светлината преку соларен панел и генерира слаба електрична „микро-струја“ што е многу слична на сопствената струја на телото.

купете сега →

OZone gold

ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

Формулата на озонирано маслиново масло и алое вера делува ефикасно за намалување на брчките. На кожата и дава цврст и еластичен изглед. Оваа моќна формула овозможува дополнителна убавина на кожата.

купете сега →

OZone gold

MOISTURIZING CREAM 15SPF ХИДРАТАНТНА КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 15SPF СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 50ml

Благодарение на комплексот за навлажнување кој потекнува од озонираното масло, хијалуронската киселина и Алое вера, овозможува влажност на кожата до 12 часа и ја штити од стареење. Кожата е заштитена од сушење поврзано со стареење и помага да се поврати младешкиот изглед на кожата.

купете сега →

OZone gold

3D Масажер
за третман на лице со Micro Current технологија

Масажерот за лице станува се попопуларен кај жените.
Ozone Gold 3D Масажерот за третман на лице не само што има убав изглед, туку и помага да се опуштите поефикасно. Секојдневната употреба на масажерот ќе направи Вашето лице и кожа да изгледаат поздрави и помлади и ќе ја подобри циркулацијата на крвта.

купете сега →

Имунитет

Нега на коса

Нега на лице

Нега на лице и тело

Интимна нега

Креми за спец. намени

Имунитет

Нега на коса

Нега на лице

Нега на лице и тело

Интимна нега

Креми за спец. намени

1,360ден Цена со ДДВ

Програма за нега на лице и тело

OZONE GOLD – DANIELA’S SECRET / КРЕМА ЗА РАЦЕ – 75ml

290ден Цена со ДДВ
-20%
1,145ден Цена со ДДВ
870ден Цена со ДДВ
-30%
1,620ден Цена со ДДВ
-31%
1,600ден Цена со ДДВ

Креми за специфични намени

OZONE GOLD – ECZ CREAM / КРЕМА ПРОТИВ ЕГЗЕМА – 15ml

990ден Цена со ДДВ
2,990ден Цена со ДДВ

OZONE HOME (Озонатори)

OZONE HOME – Air screen Puro 3.0K

26,445ден Цена со ДДВ

OZONE HOME (Озонатори)

OZONE HOME – Air screen

13,530ден Цена со ДДВ