OZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM KREM KUNDËR PLAKJES ME OZON DHE ALOE VERË – 30ml

2.050 denarë Çmimi me TVSH

  • Formula e vajit të ullirit të ozonuar dhe Aloe verës është efektive në zvogëlimin e rrudhave. I jep lëkurës një pamje të fortë dhe elastike. Kjo formulë e fuqishme i jep lëkurës një bukuri shtesë.
  • Intendedshtë menduar për përdorim të përditshëm, dhe aplikohet në mbrëmje në lëkurë të pastër.

КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ q10 q10 Krema q10 cream krema protiv stareenje krema protiv stareene bioaqua alternative bioaqua bioaqua alternativa mk pure essential oil gold day krema protiv brcki eucerin krema protiv brcki krema za brcki hidratantna krema hidratantna krema za lice hidratantna krema za lice za mrsna koza hidratantna krema za mrsna koza kozu hidratantna

krema za lice forum hidratantna krema za lice dm hidratantna krema za lice sa spf hidratantna krema so spf hidratantna krema za raci hidratantna krema za obraz hidratantna krema za lice mk крема против стареење krema protiv stareenje krema protiv stareene anti aging krema anti age krema za lice anti wrinkle nivea krema anti age krema za obraz anti age krema 30+ anti age krema 35+ anti age krema za oci krema za oci krema za okolu oci krema za oci antibiotik

OZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM KREM KUNDËR PLAKJES ME OZON DHE ALOE VERË – 30ml

2.050 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 17 Pikë!
Kodi 8680885440775-1 Kategori: ,