Po shfaqen krejt 24 përfundimet

OZone gold

O₃ GOLD CLUB

Bëhuni anëtar dhe mblidhni pikë!

Mblidhni pikë me secilën nga porositë tuaja.
para Kthejini pikët në ZBRITJE në porosinë tjetër.

bëhu anëtar i O₃ GOLD CLUB →

OZone gold

4D Масажер
за обликување на тело со Micro Current технологија

4D масажерот за обликување на телото ја апсорбира светлината преку соларен панел и генерира слаба електрична „микро-струја“ што е многу слична на сопствената струја на телото.

BLEJE TANI →

OZone gold

ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

Formula e vajit të ullirit të ozonuar dhe Aloe verës është efektive në zvogëlimin e rrudhave. I jep lëkurës një pamje të fortë dhe elastike. Kjo formulë e fuqishme i jep lëkurës një bukuri shtesë.

BLEJE TANI →

OZone gold

MOISTURIZING CREAM 15SPF ХИДРАТАНТНА КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 15SPF СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 50ml

Produktet tona nuk testohen mbi kafshët. Falë kompleksit hidratues që rrjedh nga vaji i ozonuar, acidi hialuronik dhe Aloe vera, i jep lagështi lëkurës deri në 12 orë dhe e mbron atë nga plakja. Lëkura mbrohet nga tharja e lidhur me plakjen dhe ndihmon në rikthimin e pamjes rinore të lëkurës.

BLEJE TANI →

OZone gold

3D Масажер
за третман на лице со Micro Current технологија

Масажерот за лице станува се попопуларен кај жените.
Ozone Gold 3D Масажерот за третман на лице не само што има убав изглед, туку и помага да се опуштите поефикасно. Секојдневната употреба на масажерот ќе направи Вашето лице и кожа да изгледаат поздрави и помлади и ќе ја подобри циркулацијата на крвта.

BLEJE TANI →

Imuniteti

KUJDES I FLOKËVE

      KUJDESI I FYTYRËS

KUJDESI I FYTYRËS DHE TRUPIT

Kujdesi intim

Kremrat për speciale qëllimet

Imuniteti

KUJDES I FLOKËVE

      KUJDESI I FYTYRËS

KUJDESI I FYTYRËS DHE TRUPIT

Kujdesi intim

Kremrat për speciale qëllimet

1,550denarë Çmimi me TVSH
1,360denarë Çmimi me TVSH
1,240denarë Çmimi me TVSH
290denarë Çmimi me TVSH
-23%
2,050denarë Çmimi me TVSH
870denarë Çmimi me TVSH
990denarë Çmimi me TVSH
2,990denarë Çmimi me TVSH

OZONE HOME (Ozonizuesit)

OZONE HOME – Air screen Puro 3.0K

26,445denarë Çmimi me TVSH

OZONE HOME (Ozonizuesit)

OZONE HOME – Air screen

13,530denarë Çmimi me TVSH