Ikoni za web Ozone Gold_
Kujdesi ndaj konsumatorëve

info@ozone-gold.com

Ikoni za web Ozone Gold_

DËRGESË

DËRGESË FALAS PËR POROSI PËR 1-3 DITË PUNE

Ikoni za web Ozone Gold_

PAGESË E SIGURTE

PAGUANI NË MËNYRË TË SIGURTË ME KARTELË DEBITORE OSE KREDITORE

OZone gold

O₃ GOLD CLUB

Станете член и собирајте поени!

→ Собирате поени со секоја ваша нарачка.
→ Поените претворете ги во ПОПУСТ на наредната нарачка.
→ Ексклузивни понуди само за нашите членови.
→ Бесплатно членство.

станете член на O₃ GOLD CLUB →

OZone gold

ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

Formula e vajit të ullirit të ozonuar dhe Aloe verës është efektive në zvogëlimin e rrudhave. I jep lëkurës një pamje të fortë dhe elastike. Kjo formulë e fuqishme i jep lëkurës një bukuri shtesë.

купете сега →

OZone gold

MOISTURIZING CREAM 15SPF ХИДРАТАНТНА КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 15SPF СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 50ml

Produktet tona nuk testohen mbi kafshët. Falë kompleksit hidratues që rrjedh nga vaji i ozonuar, acidi hialuronik dhe Aloe vera, i jep lagështi lëkurës deri në 12 orë dhe e mbron atë nga plakja. Lëkura mbrohet nga tharja e lidhur me plakjen dhe ndihmon në rikthimin e pamjes rinore të lëkurës.

купете сега →

OZone gold

3D Масажер
за третман на лице со Micro Current технологија

Масажерот за лице станува се попопуларен кај жените.
Ozone Gold 3D Масажерот за третман на лице не само што има убав изглед, туку и помага да се опуштите поефикасно. Секојдневната употреба на масажерот ќе направи Вашето лице и кожа да изгледаат поздрави и помлади и ќе ја подобри циркулацијата на крвта.

купете сега →

OZone gold

4D Масажер
за обликување на тело со Micro Current технологија

4D масажерот за обликување на телото ја апсорбира светлината преку соларен панел и генерира слаба електрична „микро-струја“ што е многу слична на сопствената струја на телото.

купете сега →

KAPSULA ME VAJ TË ULLIRIT TË OZONUAR

Mbroni veten nga efektet negative të mjedisit, viruseve dhe baktereve me antioksiduesin e fuqishëm OZON. Formula unike me vaj të ullirit të shtrydhur i ftohtë dhe ozon aktivizon imunitetin, duke lëshuar një sasi të madhe të oksigjenit në qarkullimin e gjakut.

Zbuloni më shumë →

Ozone factor
KAPSULA E BUTË XHELATINE

  • Shkatërron bakteret, kërpudhat dhe viruset në trupin.
  • Aktivizon dhe balancon sistemet e shërimit (duke përfshirë edhe enët e gjakut) në trup.
  • Rrit aftësinë për transport të oksigjenit në gjak nga 2 deri 10 herë.
  • Aktivizon sistemet aktioksiduese në trup dhe redukton intensitetin e peroksidimit të lipideve.
  • Përshpejton qarkullimin e gjakut në kapilaret përmes efektit të zvogëlimit të gjakut.
  • Parandalon yndyrësinë e mëlçisë.


ozon tableti ozone gold капсули ozon gold iskustva ozon gold cena ozone faktor озоне голд ozone gold review ozon gold forum
lek za kandida vo usta
лек за кандида
антибиотик за кандида
јогурт за кандида
сода бикарбона против кандида
пробиотик против кандида
домашен лек за кандида
како да се ослободите од кандида
babin lek za kandida
домашен лек за кандида
lek za kandida vo usta
јогурт за кандида
сода бикарбона против кандида
антибиотик за кандида
пробиотик против кандида
домашни лекови против кандида
najdobri tableti za imunitet
најдобри таблети за имунитет
витамин е капсули
витамини за имунитет
vitaminski apcinja
simptomi za namalen imunitet
лек за јакнење на имунитет
ozone gold
ozone factor
ozon faktor

1,550denarë Çmimi me TVSH
Lexo më shumë!

ANTIOKSIDANTI I FUQISHËM OZON

Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.Disa studiues besojnë se ozoni ka efekte terapeutike dhe besimet e tyre konfirmohen nga fakti se terapia studiohet dhe përdoret për më shumë se 150 vjet dhe pothuajse rregullisht jep rezultate pozitive. Ozoni natyrshme gjendet në stratosferën e Tokës.

Qëllimi i tij kryesor është ta mbrojë Tokën nga rrezet ultravjollce të diellit dhe e bën atë duke thithur pjesën më të madhe të rrezatimit. Në mjekësinë, terapia me ozon përdoret për dezinfektim, trajtim të gjendjeve, duke dezinfektuar një sipërfaqe të caktuar, përmirësim të marrjes dhe përdorimit të oksigjenit brenda trupit dhe për aktivizim të sistemit imunitar.

VAJ ULLIRI I SHTRYDHUR I FTOHTË

Vaj ulliri është një vaj natyral i ushqyeshëm, i nxjerrë nga ullinjtë, fryti i pemës së ullirit i cili është i pasur me yndyra të dobishme. Rreth 24% e vajit është yndyrë e ngopur dhe acide yndyrore omega-6 dhe omega-3. Por, acidi yndyror dominues (me 73%) në vajin e ullirit është një yndyrë mono e pangopur e quajtur acidi oleik, që është jashtëzakonisht i shëndetshëm. Acidi oleik besohet se ndihmon në zvogëlimin e proceseve inflamatore brenda organizmit dhe në të njëjtën kohë mund të ketë efekte të dobishme mbi gjenet e lidhura me kancerin.

Përveç se është i pasur me acide yndyrore të dobishme, vaji përmban vitaminat E dhe K. Vaji i ullirit gjithashtu përmban antioksidantë të fuqishme. Këto antioksidantë janë biologjikisht aktive dhe mund të ndihmojnë në luftimin e sëmundjeve të rënda.

KUJDESI I FYTYRËS

Formula e OZONE GOLD kombinon OZON me vajra eterike natyrore me qëllim që të reduktojë efektet e plakjes dhe që ta mbrojë lëkurën tuaj. Vajrat eterike ushqejnë Lëkurën tuaj, ndërsa ozoni përforcon lëkurën me oksigjen aktiv me çka rritet elasticiteti dhe pamja e re e lëkurës.

Zbuloni më shumë → ХИДР

KUJDESI I FYTYRËS DHE TRUPIT

Lëkura jonë ka nevojë për kujdes të vazhdueshëm dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar. Kujdesuni për Trupin tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme! OZONE GOLD ofron produkte për kujdes të plotë të trupit.

Zbuloni më shumë →

1,360denarë Çmimi me TVSH
1,240denarë Çmimi me TVSH

KREMËRA PËR QËLLIM SPECIFIK

Mos lejoni që dhimbja e muskujve ose acarimi i lëkurës t'ju pengojë në përmbushjen e përgjegjësive tuaja të përditshme. Me kremat OZONE GOLD të pasuruara me ozon dhe vajra esenciale, ne ju ofrojmë zgjidhje për këtë lloj problemi.

Zbuloni më shumë →

KUJDES I FLOKËVE

Kujdesi profesional i flokëve në shtëpinë tuaj. Produktet tona janë një kombinim i ARGAN-it, KERATIN-it dhe OZON-it, të cilat i mbajnë flokët tuaj të shëndetshëm dhe zvogëlojnë zbokthin dhe humbjen e flokëve.

Zbuloni më shumë →

870denarë Çmimi me TVSH

Përvojat pozitive të shfrytëzuesve

„Одлични природни производи со супер резултати. Ја користам Ozone Fix кремата против болки и ми помага во болките во зглобовите но и при болка од синусите. Браво!“

„Прекрасни производи. Во моментот ја користам кремата за болки и многу ми помага и за синусите и вратот. Шампонот е исто прекрасен.“

„Одлични производи со супер резултати. Ги користам шампоните на Ozone Gold и капсулите со озонирано масло и сум презадоволна. Најтопло ги препорачувам.“

„Крема против стареење на кожата е многу повеќе од крема. Моето лице да е мазно, подхрането и подмладено. Ја дава потребната еластичност и чувство на свежина. Ја препорачувам на секого„

„Браво! Супер производи. Јас ја користам Ozone Fix кремата против болки и ми помогна многу. Браво само напред!“

„Капсулите ми помогнаа со циркулацијата на крвта на нозете. Претходно мраз ладни и цело време во болка, сега по 3 месечно пиење како да ми се вратија нозете.“

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Се изборивте со корона вирусот и како последица од него имате проблем со опаѓање на косата? Не се разочарувајте бидејќи не сте единствените.Висока температура е еден од симптомите на COVID-19. После неколку месеци со висока температура или по оправување од болест, многу луѓе забележале зголемено опаѓање на коса.Најголем дел од луѓето забележуваат опаѓање после 3 месеци од боледување или висока температура. Најмногу коса паѓа во бањата или при чешлање. Ова опаѓање може и да трае до 6 месеци пред да почне да се намалува. Затоа во овој период потребен е соодветен, здрав и природен третман за Вашата коса и скалп. Ozone Gold линијата за нега на коса нуди оптимална заштита и нега на Вашата коса и скалп. Исто така, во соработка со Прим.Др. Весна Матевска Цифревска нудиме и БЕСПЛАТНИ ДЕРМАТОЛОШКИ СОВЕТИ.Доколку Ви е потребен совет од дерматолог посетете ја нашата веб страна: www.ozone-gold.mk и поставете го Вашето прашање.#ozone #ozonegold #ozonetherapy #ozonetreatment #hair #hairloss #hairlosssolution #antihairloss #antihairfall #antihairlossshampoo #antihairlossserum #antihairlosstreatment  #ozoneshampoo #ozoneserum #antihairlossserum #ozonehaircare #haircaregel #covid #covid19 #covid19hairloss #covid19hairlosstreatment #stronghair #healthyhair #shinyhair #onlineshopping #haircareproducts #haircareroutine #selfcare #healthcare #covid19consequences
Се изборивте со корона вирусот и како последица од него имате проблем со опаѓање на косата? Не се разочарувајте бидејќи не сте единствените. Висока температура е еден од симптомите на COVID-19. После неколку месеци со висока температура или по оправување од болест, многу луѓе забележале зголемено опаѓање на коса. Најголем дел од луѓето забележуваат опаѓање после 3 месеци од боледување или висока температура. Најмногу коса паѓа во бањата или при чешлање. Ова опаѓање може и да трае до 6 месеци пред да почне да се намалува. Затоа во овој период потребен е соодветен, здрав и природен третман за Вашата коса и скалп. Ozone Gold линијата за нега на коса нуди оптимална заштита и нега на Вашата коса и скалп. Исто така, во соработка со Прим.Др. Весна Матевска Цифревска нудиме и БЕСПЛАТНИ ДЕРМАТОЛОШКИ СОВЕТИ. Доколку Ви е потребен совет од дерматолог посетете ја нашата веб страна: www.ozone-gold.mk и поставете го Вашето прашање. #ozone #ozonegold #ozonetherapy #ozonetreatment #hair #hairloss #hairlosssolution #antihairloss #antihairfall #antihairlossshampoo #antihairlossserum #antihairlosstreatment #ozoneshampoo #ozoneserum #antihairlossserum #ozonehaircare #haircaregel #covid #covid19 #covid19hairloss #covid19hairlosstreatment #stronghair #healthyhair #shinyhair #onlineshopping #haircareproducts #haircareroutine #selfcare #healthcare #covid19consequences