OZONE GOLD – VAJ I OZONUAR ME 80mg OZON – 50ml

Çmimi origjinal qe: 1.360 ден.Çmimi i tanishëm është: 1.088 ден. Çmimi me TVSH

  • Alergji, dermatofite, djegie dhe plagë të hapura, herpese, djegie nga dielli, plagë nga shtrirja e gjatë (latinisht: Decubitus), aroma të keqja të trupit, rrudha, acarime, inflamacione, kafshime nga insektet, aroma të këmbëve dhe mirëmbajtje e lëkurës së këmbëve, inflamacion i mukozës së gojës, psoriazë, ekzemë, fruthi, probleme me dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve, aknet dhe njollat, kaltërsitë.
  • Mund të përdoret në të gjitha pjesët e trupit.
  • Kremi aplikohet në pjesën problematike të lëkurës dy herë në ditë, me një masazh. Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
OZONE GOLD – VAJ I OZONUAR ME 80mg OZON – 50ml

Çmimi origjinal qe: 1.360 ден.Çmimi i tanishëm është: 1.088 ден. Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 9 Pikë!
Kodi 8680885440928 Kategori: ,