OZONE GOLD – ANTI-CELLULITE OZONE GEL – GEL I OZONUAR KUNDËR CELULITIT – 50ml

Çmimi origjinal qe: 1.620 ден.Çmimi i tanishëm është: 1.296 ден. Çmimi me TVSH

  • Celuliti ndodh si rezultat i oksigjenimit, i shkaktuar nga ngushtimi i enëve të gjakut, rritja e përmbajtjes së qelizave yndyrore, me shtimin e peshës lokale dhe ngadalësimin e kullimit të limfës.
  • Xheli i ozonit reagon me zinxhirët e vajit përmes beta-oksidimit dhe i largon ato nga trupi. Ai rrit kapacitetin mbajtës të oksigjenit të qelizave të kuqe të gjakut, përmirëson qarkullimin kapilar dhe ndihmon në krijimin e elastinës dhe kolagjenit në shtresën e poshtme të lëkurës. Xheli i ozonit ndihmon në rigjenerimin e qelizave në lidhje me stërvitjen e duhur dhe metodat e tjera të humbjes së peshës. I jep lëkurës një pamje të butë dhe të mëndafshtë dhe një pH të përshtatshëm.
  • Përveç vajit të ullirit të ozonuar, ai përmban gjithashtu portokall, rozmarinë, alga deti, shafran, aloe vera dhe vajra të tjerë natyralë për të luftuar celulitin.
  • Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Është më efikas nëse aplikohet duke masazhuar pjesën problematike të lëkurës, sepse në atë mënyrë parandalohet akumulimi i toksinave në trup dhe përmirësohet qarkullimi i gjakut.

анти целулитен гел озон ozone gold ozoniran gel protiv celulit Гелот со озон против целулит намали целулитот gel za celulit gel za celulit iskustva gel za celulit krauterhof iskustva gel za celulit krauterhof cena gel za celulit krauterhof gel za celulit lily gel za celulit thiomucase gel za celulit dm gel za celulit thiomucase iskustva tretmani za celulit tretmani za celulit skopje третмани за целулит целулит целулит причини целулит по краката целулит кафе целулит по време на бременност целулит по бедрата целулит бременност целулит превод onda целулит lpg целулит tiande целулит целулит на 15 целулит на 20 целулит мк целулит на 40 lek za celulit prirodan lek za celulit najbolji prirodni lek za celulit lek protiv celulit najdobar lek za celulit lekovi za celulit najefikasniji lek za celulit domasen lek za celulit lek za celulit mk лек за целулит домашен лек за целулит лек против целулит

 

OZONE GOLD – ANTI-CELLULITE OZONE GEL – GEL I OZONUAR KUNDËR CELULITIT – 50ml

Çmimi origjinal qe: 1.620 ден.Çmimi i tanishëm është: 1.296 ден. Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 10 Pikë!
Kodi 8680885440829-1 Kategori: ,