OZONE GOLD – HAIR CARE GEL I OZONUAR PËR KUJDES TË FLOKËVE – 50ml

1.600 denarë Çmimi me TVSH

  • Ndihmon me problemet e kokës, kokën e thatë, rënien e flokëve dhe flokët me vaj. Xheli i ozonit stimulon folikulat e flokëve dhe rrit numrin e qelizave, si dhe qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës përmes oksigjenimit. Stimulon rritjen dhe parandalon humbjen e flokëve. Përveç kësaj, ai heq bakteret, kërpudhat dhe infeksionet nga lëkura e kokës, duke ulur nivelin e yndyrës në flokë në nivele normale.
  • Përveç vajit të ullirit të ozonuar, ai gjithashtu përmban hudhër, bajame dhe vaj aloe vera.
  • Се нанесува два пати неделно со масирање на проблематичните делови. По нанесувањето се остава да делува до 2 часа (но најмалку 30 минути) и потоа главата се мие со шампонот од озон.
OZONE GOLD – HAIR CARE GEL I OZONUAR PËR KUJDES TË FLOKËVE – 50ml

1.600 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 13 Pikë!
Kodi 8680885440904 Kategori: , Etiketa: , , ,