OZONE GOLD – OZONE FIX CREAM KREM I OZONUAR KUNDËR DHIMBJES – 50ml

680denarë Çmimi me TVSH

  • E përmirësuar me vajra natyralë, ndërvepron me substancat shkaktuese të dhimbjes në dy mënyra-efekt qetësues afatshkurtër për shkak të oksidimit të bio-molekulave dhe afatgjatë përmes veprimit antioksidues stimulon sistemin natyror të morfinës, duke zvogëluar dhimbjen dhe duke përmirësuar reflektimet e dhimbjes.
  • Përveç vajit të ullirit të ozonuar, ai gjithashtu përmban vaj trumze, rozmarinë, qepë, mente, farë të zezë, nenexhik, kamfor, eukalipt, bajame, karafil, dru trëndafili dhe xhenxhefil.
  • Ndihmon me migrenat, sinuset, dhimbjet e kokës nga stresi, dhimbjet reumatike, dhimbjet në gju, nyjet dhe kockat, dhimbjet e shtrirjes, goditjet, muskujt dhe mavijosjet, dhimbjet e shpinës dhe qafës, dhimbjet e venave me variçe, dhimbjet menstruale dhe kolitin, dhimbjet në shpatulla dhe krahë, gjoks dhimbje, dhimbje për shkak të mungesës së kalciumit.
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe rekomandohet të masazhoni vendin e lënduar.
  • Mos e përdorni në lëkurë të irrituar.
OZONE GOLD – OZONE FIX CREAM KREM I OZONUAR KUNDËR DHIMBJES – 50ml

680denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 6 Pikë!
Kodi 8680885440850 Kategori: ,