OZONE GOLD – VAJ I OZONUAR ME 40mg OZON – 50ml

1.240 denarë Çmimi me TVSH

  • Ndihmon në alergji, dermatofite, djegie dhe plagë të hapura, herpese, djegie nga dielli, rrudha, acarime, inflamacione, kafshime nga insektet, inflamacione të mukozës së gojës, psoriazë, ekzemë, fruthi, probleme me dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve, aknet dhe njollat, kaltërsitë.
  • Mund të përdoret në të gjitha pjesët e trupit.
  • Kremi aplikohet në pjesën problematike të lëkurës dy herë në ditë, me një masazh. Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
OZONE GOLD – VAJ I OZONUAR ME 40mg OZON – 50ml

1.240 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 10 Pikë!
Kodi 8680885440911 Kategori: ,