OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL - GEL I OZONUAR PËR MASAZH – 50ml

1.600 denarë Çmimi me TVSH

Geli me ozon për masazh nga Ozone Gold është ideal për masazh të thellë. Përveç vajit të ullirit të ozonuar, geli për masazh përmban vajra të tjera me cilësi të lartë të rozmarinës, kantarionit, piperit, nenexhikut, eukaliptit dhe xhenxhefilit që kontribuojnë në relaksimin dhe rigjallërimin e lëkurës dhe muskujve.

OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL - GEL I OZONUAR PËR MASAZH – 50ml

1.600 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 13 Pikë!
Kodi 8680885440812-1 Kategori: ,