OZONE GOLD – SHAMPOO WITH OZONE SHAMPO ME OZON – 330ml

870 denarë Çmimi me TVSH

Shampoja e duhur për flokët tuaj është çelësi për flokë të shëndetshëm. Shampoja Ozone Gold përmban vaj i ullirit me ozon, argan dhe keratininë për të ndihmuar në mbajtjen e flokëve dhe kokës të shëndetshme. Ozone Gold përmban përbërësit antibakterial dhe antifungal që ndihmojnë në pastrimin e kokës dhe flokëve dhe përmirësimin e shëndetit të tyre. Shampoja me ozon zvogëlon humbjen e flokëve, forcon flokët dhe stimulon rritjen e flokëve.

OZONE GOLD – SHAMPOO WITH OZONE SHAMPO ME OZON – 330ml

870 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 7 Pikë!
Kodi 8680885440935 Kategori: ,