OZONE GOLD - SUN CREAM 50SPF KREM PËR MBROJTJE NGA DIELLI 50SPF – 50ml

1.430 denarë Çmimi me TVSH

  • Ky krem ​​mbrojtës siguron mbrojtje optimale nga UVA dhe UVB (UVA dhe UVB) dhe efektet e dëmshme të diellit. Duke vepruar kështu, ajo mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të diellit, dhe formula intensive e mban lëkurën të lagur. Përthithet shpejt, nuk lë depozita ose bojë. Shtë i bazuar në ujë, dhe nuk ushqen folikulat e lëkurës, gjë që do të dëmtonte pamjen estetike të kokës.
  • Ndihmon në parandalimin e sëmundjeve të caktuara të lëkurës, plakjen e parakohshme, njollat ​​dhe djegiet e padëshiruara të lëkurës.
  • Duhet të aplikohet 20 minuta para ekspozimit në diell. Për mbrojtjen më efektive, duhet të përdoret pas daljes nga uji, djersitjes ose fshirjes me një peshqir.

КРЕМА ЗА СОНЦЕ 50SPF 50spf крема за сонце ува увб штити кожата штетните влијанија на сонцето uva uvb krema za sonce kreme za soncenje krema za lice so zastita faktor заштита од сонце кожа влажна и заштитена нега на кожата фактор за заштита од сонце SPF стеаринска киселина намалување на стареење влагата во кожата еластичност

OZONE GOLD - SUN CREAM 50SPF KREM PËR MBROJTJE NGA DIELLI 50SPF – 50ml

1.430 denarë Çmimi me TVSH

Blini këtë produkt dhe merrni atë 12 Pikë!
Kodi 8680885440799 Kategori: , Etiketë: