ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

2.050 ден Цена со ДДВ

  • Формулата на озонирано маслиново масло и алое вера делува ефикасно за намалување на брчките. На кожата и дава цврст и еластичен изглед. Оваа моќна формула овозможува дополнителна убавина на кожата.
  • Наменета е за секојдневна употреба, а се нанесува навечер на чиста кожа.

КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ q10 q10 Krema q10 cream krema protiv stareenje krema protiv stareene bioaqua alternative bioaqua bioaqua alternativa mk pure essential oil gold day krema protiv brcki eucerin krema protiv brcki krema za brcki hidratantna krema hidratantna krema za lice hidratantna krema za lice za mrsna koza hidratantna krema za mrsna koza kozu hidratantna

krema za lice forum hidratantna krema za lice dm hidratantna krema za lice sa spf hidratantna krema so spf hidratantna krema za raci hidratantna krema za obraz hidratantna krema za lice mk крема против стареење krema protiv stareenje krema protiv stareene anti aging krema anti age krema za lice anti wrinkle nivea krema anti age krema za obraz anti age krema 30+ anti age krema 35+ anti age krema za oci krema za oci krema za okolu oci krema za oci antibiotik

ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

2.050 ден Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 17 Поени!
Шифра 8680885440775-1 Категории: ,