OZONE GOLD – ОЗОНИРАНО МАСЛО СО 80mg ОЗОН – 50ml

1.360 ден Цена со ДДВ

  • Помага при алергии, дерматофити, изгореници и отворени рани, херпеси, изгореници од сонце, рани од долго лежење (лат.: Decubitus), лоши мириси на телото, брчки, иритации, воспаленија, изгореници од радијација, убоди од инсекти, мириси на стапалата и одржување на кожата на нозете, воспаление на усната слузокожа, псоријаза, егзема, сипаници, проблеми со забите и гингивата, акни и дамки, модрици.
  • Може да се користи на сите делови од телото.
  • Погодно е за секојдневна употреба, а се препорачува користење два пати на ден. Се нанесува директно на проблематичната површина.
OZONE GOLD – ОЗОНИРАНО МАСЛО СО 80mg ОЗОН – 50ml

1.360 ден Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 11 Поени!