OZONE GOLD – ECZ CREAM / КРЕМА ПРОТИВ ЕГЗЕМА – 15ml

990 ден Цена со ДДВ

Кремата против егзема помага да се елиминира чешањето уште од првата употреба. Овозможува регенерација и хидратација на кожата, ја смирува иритираната и оштетена кожа.

OZONE GOLD – ECZ CREAM / КРЕМА ПРОТИВ ЕГЗЕМА – 15ml

990 ден Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 8 Поени!
Шифра 722777886600 Категорија: Ознака: