OZONE GOLD – EXTERNAL GENITAL SPRAY СПРЕЈ ЗА ИНТИМНА НЕГА – 28ml

Original price was: 1.360 ден.Current price is: 1.088 ден. Цена со ДДВ

  • Поради својот природен состав помага при запирање на крварењето при синдромот на постпородилно зголемување на крварењето.
  • Уште од првата употреба помага при отстранување на вагинален исцедок, мирис, иритација, кандида (вагинален дермафродит).
  • Може да се употребува неколку пати во текот на денот.

интимен гел intimen gel intimna nega интимна нега прочистување на вагината чешање на усните од вагината храна за здрава вагина procistuvanje na vaginata cesanje na usni od vagina hrana za zdrava vagina габични инфекции на вагината внатрешно чешање на вагината чешање на усните од вагината во бременост антибиотик за кандида лек за кандида вагинитис вагинитис симптоми prirodni lek za gabicna infekcija gabicna infekcija вагиналети за непријатна миризба belo pranje so miris бактерии во вагина neprijatna mirizba na teloto зелен вагинален исцедок вагинален исцедок во бременоста зголемен вагинален секрет розов исцедок бел исцедок пред менструација воден исцедок вагинален секрет пред менструација вагинален исцедок во рана бременост

OZONE GOLD – EXTERNAL GENITAL SPRAY СПРЕЈ ЗА ИНТИМНА НЕГА – 28ml

Original price was: 1.360 ден.Current price is: 1.088 ден. Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 9 Поени!
Шифра 8680885440867 Категории: ,