OZONE GOLD – OZONE OIL 40mg ОЗОНИРАНО МАСЛО СО 40mg ОЗОН – 50ml

Original price was: 1.240 ден.Current price is: 992 ден. Цена со ДДВ

  • Помага при алергии, дерматофити, изгореници и отворени рани, херпеси, изгореници од сонце, брчки, иритации, воспаленија, убоди од инсекти, воспаление на усната слузокожа, псоријаза, егзема, сипаници, проблеми со забите и гингивата, акни и дамки, модрици.
  • Може да се користи на сите делови од телото.
  • Погодно е за секојдневна употреба, а се препорачува користење два пати на ден. Се нанесува директно на проблематичната површина.
OZONE GOLD – OZONE OIL 40mg ОЗОНИРАНО МАСЛО СО 40mg ОЗОН – 50ml

Original price was: 1.240 ден.Current price is: 992 ден. Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 8 Поени!