OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL ОЗОНИРАН ГЕЛ ЗА МАСАЖА – 50ml

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.440 ден. Цена со ДДВ

Ozone Gold озониран Гел за масажа е идеален за длабинска масажа. Покрај озонизирано маслиново масло, гелот за масажа содржи и други високо квалитетни масла од рузмарин, кантарион, бибер, нане, еукалиптус и ѓумбир кои придонесуваат за релаксирање и ревитализација на кожата и мускулите.

OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL ОЗОНИРАН ГЕЛ ЗА МАСАЖА – 50ml

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.440 ден. Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 12 Поени!