OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL ОЗОНИРАН ГЕЛ ЗА МАСАЖА – 50ml

1,600ден Цена со ДДВ

Пакетот содржи:

  • Озониран гел за масажа
  • 4D масажер со micro current технологија

Ozone Gold озониран Гел за масажа е идеален за длабинска масажа. Покрај озонизирано маслиново масло, гелот за масажа содржи и други високо квалитетни масла од рузмарин, кантарион, бибер, нане, еукалиптус и ѓумбир кои придонесуваат за релаксирање и ревитализација на кожата и мускулите.

OZONE GOLD – OZONIZED MASSAGE GEL ОЗОНИРАН ГЕЛ ЗА МАСАЖА – 50ml

1,600ден Цена со ДДВ

Купете го овој производ и добијте 14 Поени!