Донација од „Озон голд“ за подобар имунитет на медицинските лица на Инфективна

Озон голд, донираше Ozone Factor желатински капсули за подигнување на имунитетот и во борбата против вирусите и бактериите на медицинскиот персонал на Инфективна клиника.

Повеќе прочитајте на:https://plusinfo.mk/donaci-a-od-ozon-gold-za-podobar-imunitet-na-medicinskite-lica-na-infektivna/

Во овие услови во кои се наоѓаме, повеќе од потребно е да ја покажеме нашата општествена одговорност и да им дадеме „сила“ на лицата кои најмногу се борат за сите нас. Затоа, ние како компанија, одвоивме дел од нашата „сила“ за да им покажеме дека заедно можеме да ја победиме состојбата и вирусот – изјавија од менаџментот на компанијата.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.