OZONE GOLD Крема против брчки – НАЈДОБРОТО ЗА ВАШЕТО ЛИЦЕ

Создавањето на брчки е резултат на природниот процес на стареење. Со текот на годините, нашата кожа станува потенка, сува, помалку еластична и ја губи способноста да се заштити. Ова доведува до брчки, набори и линии на кожата. Исто така, начинот на живеење и животната средина можат значително да го забрзаат развојот на брчките. Оштетувања предизвикани од сонце, пушење, дехидрираноста, како и некои лекови и еколошки и генетските фактори, исто така влијаат врз процесот на појавување на брчки. OZONE GOLD – кремите против брчки се ваш вистински сојузник во справувањето со овој процес.

Ozone Gold кремата против стареење базирана на озонирано маслиново масло и алое вера, дава решение на овој проблем брзо, здраво и 100% природно. Ozone Gold Anti age кремата е создадена врз база на длабоко познавање на природата и клиничка експертиза. Формулата на озонирано маслиново масло и алое вера делува многу ефикасно во процесот намалување на брчките. На кожата и дава цврст и еластичен изглед. Оваа моќна формула овозможува дополнителна убавина на кожата.

OZONE GOLD – дневната хидратантна крема со 15SPF со Алое вера против стареење, ја одржува влажноста на кожата до 12 часа и ја штити од стареење и помага да се поврати младешкиот изглед на кожата
OZONE GOLD – ноќната крема против стареење со Алое вера, ѝ дава цврст и еластичен изглед и ѝ овозможува дополнителна убавина на кожата.

Кремите OZONE GOLD – Anti aging се наменети за секојдневна употреба.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.