Идеален подарок за овие празници: Промотивни пакети за нега на коса, лице и тело со специјални празнични цени

Празниците се идеално време да споделиме среќа и новогодишната магија да ја почувствуваме во друштво на најдрагите луѓе.

А има ли поголем подарок од здравје и благосостојбата на нашите сакани?

Заедно со доброто здравје, доаѓаат и среќата и хармонијата и безгрижните насмевки.

Затоа, најсовршениот подарок што може да им го подарите на саканите е пакет полн со здравје и убавина.

Ozone Gold ќе ви помогне да го пронајдете совршениот празничен подарок за вас и за вашите најсакани.

Во својата специјална празнична понуда, брендот за здравје и убавина комбинираше фантастични промотивни пакети за нега на коса, лице и тело по специјални промотивни цени.
Одлични празнични цени и попусти за комбинација на производи за кои вашето лице, тело и коса ќе ви бидат благодарни:

 

 

 

Промотивен пакет за НЕГА НА КОСА – Шампон и серум за нега на коса со озон, арган и кератин (1.199ден.)

 

 

 

Промотивен пакет за НЕГА НА ЛИЦЕ – Крема против стареење и хидратантна крема против стареење 15SPF со озон и Алое вера (2.399ден.)

 

 

 

Промотивен пакет за НЕГА НА ТЕЛО – Озониран гел против целулит и Озониран гел за масажа (2.199ден.)

Сега е вистинското време да го одберете совршениот подарок за под новогодишната елка и да им приредите на вашите најблиски незаборавни празнични моменти.
Промотивната понуда трае од 17.12.2021 до 10.01.2022, а производите се достапни во сите подобро снабдени аптеки како и на онлајн продавницата на Ozone Gold (www.ozone-gold.mk).

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.